جلسه هم‌اندیشی با فروشگاه‌های منتخب کارت اعتباری بیمه‌ ملت برگزار شد

جلسه هم اندیشی کارت اعتباری بیمه ملت با شعار "خرید سریع، آسان و به صرفه" با فروشگاههای طرف قرارداد برگزار شد.
این جلسه با حضور مسئولین حوزه کارت اعتباری، مدیران فروشگاه‌ها و مراکز منتخب طرف قرارداد با کارت اعتباری بیمه‌ملت در استانهای تهران و البرز در روز چهارشنبه اول آذرماه ۱۳۹۶ در سالن همایش های بیمه ملت تشکیل شد.
در ابتدای جلسه معاون بازاریابی و فروش بیمه ملت اهداف استراژیک کارت اعتباری بیمه ملت را هم راستا با شعار بیمه ملت، همراه خانواده، حمایت از خانواده ها و افزایش قدرت خرید آنها عنوان کرد و خدمات رسانی به حدود ۱۰۰ هزار دارنده کارت اعتباری که عمدتاً از کارکنان شرکت های معتبر و سازمانهای مهم و بزرگ از جمله نهاد ریاست جمهوری، دبیرخانه مجمع شخیص مصلحت نظام، دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، مجلس شورای اسلامی، بازنشستگان صنعت نفت، وزارتخانه-های تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، ورزش و جوانان، سازمانهای غذا و دارو، انستیتو پاستور ایران، شرکتهای گروه مپنا، کشتیرانی و ... هستند را از افتخارات این شرکت دانست.
در ادامه بیان شد که نظم مالی در خصوص پرداخت به موقع اقساط فروشگاه ها و گزارشهای شفاف اقساط دارندگان کارت به سازمانها موجب آن شد که بیمه ملت با افزایش تقاضا از سوی سایر سازمانها، فروشگاهها و مراکز جهت بهره‌مندی از این خط اعتباری بلند مدت مواجه شود.
از سوی دیگر اعطای کارت اعتباری (صدور اولیه به صورت رایگان) به بیمه گذاران عمر و سرمایه گذاری بیمه ملت موجب شده است که مشتریان علاوه بر بهره مندی از پوششهای کامل بیمه عمر، وام و دریافت سود مشارکتی با میانگین بالاتر از صنعت بانکداری، معادل درصدی از ذخیره ریاضی بیمه نامه ها، اعتبار در کارت های خود جهت خرید اقساطی دریافت کنند و این مسئله موجب گردیده که محصول بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه ملت با وجود محصولات مشابه سایر شرکت ها، مورد انتخاب آگاهانه اقشار خاص جامعه قرار گیرد.
بر این اساس، ارائه با کیفیت خدمات و برخورد مناسب و متفاوت با دارندگان کارت از سوی فروشگاهها و مراکز که به عنوان حافظ منافع برند بیمه ملت هستند، مورد تأکید قرار گرفت و در ادامه راهکارهای ایجاد جذابیت بیشتر برای این محصول بررسی و سهولت فرآیند سریع، امن و آسان و بهرمندی از امکانات خرید غیرحضوری به بحث گذاشته شد.
در پایان این جلسه، مدیران فروشگاهها و مراکز ضمن اطمینان خاطر از پرداختهای به موقع بیمه ملت در شرایط رکودی حاکم بر بازار، پیشنهادات خود را برای بهبود فرایندها و روشهای فروش ارائه کردند.

 

 

 

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

برخی از سازمانهای طرف قرارداد

   
 
 

تهران - خیابان انقلاب - چهارراه کالج - نبش کوچه سعیدی - پلاک  697 - کدپستی : 1599618815

مرکز ارتباط با مشتریان : 85333-021

     

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بیمه ملت می باشد.

آمار

Please publish modules in offcanvas position.