اولین مراسم "گردهمایی پذیرندگان برتر کارت اعتباری بیمه ملت " در سال 98 برگزار شد.
این جلسه با حضور مسئولان کارت اعتباری و مدیران فروشگاههای برتر طرف قرارداد کارت اعتباری در تهران با هدف هم افزایی و ارائه راهکارهای توسعه فروش، روز دوشنبه 27خردادماه در مرکز همایش های بیمه ملت برگزار شد.

 

در ابتدای جلسه مدیر کارت اعتباری بیمه ملت با بیان مزایا و اهداف کارت بر توسعه بیش از پیش این محصول منحصر بفرد در صنعت بیمه تاکید نمودند و ایجاد نظم مالی، سازه کار مناسب برای فروش اقساطی محصولات و خدمات، عدم ریسک وصول مطالبات، شفافیت مالی، ایجاد باشگاه مشتریان و ... را از ویژگی های کارت اعتباری بیمه ملت دانست که همواره افزایش تقاضا از سوی سازمانها، فروشگاهها را به همراه داشته است.

 


فرشید مولاپور ضمن معرفی خدمات و سرویس های فعال شده در کارت اعتباری بیمه ملت، تلاش در تسریع و تسهیل ارائه خدمات، افزایش رضایتمندی دارندگان کارت، حمایت از صنایع و تولیدات داخلی، بالا بردن سطح زندگی دارندگان و رونق کسب و کار را از دغدغه ها این مدیریت برشمرد و اضافه شدن قریب به 20 هزار دارنده کارت اعتباری و تعدادی فروشگاههای مطرح به مجموعه کارت اعتباری بیمه ملت خبر داد.
وی طراحی اپلیکیشن اختصاصی کارت اعتباری بیمه ملت، توسعه برنامه کسب و کار، ارائه کارت اعتباری به پذیرندگان را از جمله برنامه های آتی کارت اعتباری عنوان نمود و بر ارائه خدمات با کیفیت، اعلام نرخ مناسب و پرهیز از هر گونه تخلف، برخورد شایسته با دارندگان کارت که عمدتا از کارکنان سازمان ها، نهاد های معتبر دولتی و شرکت های خصوصی بزرگ می باشند تاکید داشتند.


در ادامه جلسه مدیران فروشگاههای منتخب، پیشنهادات و دغدغه های خود را مطرح نمودند و مولاپور ضمن پاسخگویی به سوالات مطرح شده ، راهکارهایی جهت توسعه فروش و افزایش رضایتمندی دارندگان کارت بیان نمودند.

 


در پایان از پذیرندگان برتر کارت اعتباری در حوزه های بالاترین میزان فروش، بیشترین میزان تخفیف و پراکندگی جغرافیایی، مشتری مداری و کسب رضایتمندی، تنوع محصول و تامین سبد خانوار و بکارگیری روش های نوین بازاریابی تقدیر بعمل آمد.

-بالاترین مبلغ ریالی فروش

فروشگاه رایران کامپیوتر

 

-بالاترین تعداد تراکنش فروش

لاستیک دنیامالی

-تنوع محصول و تامین سبد خانوار

فروشگاه شهروند

 

-بیشترین میزان تخفیف و پراکندگی جغرافیایی

آقای فرش

- بکارگیری روش های نوین بازاریابی

فروشگاه پوشاک حامی

 

- مشتری مداری و بالاترین حد رضایتمندی

پروتئین فتحی (خسرو)

 

 
 
 
 
 

 

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

برخی از سازمانهای طرف قرارداد

   
 
 

تهران - خیابان انقلاب - چهارراه کالج - نبش کوچه سعیدی - پلاک  697 - کدپستی : 1599618815

مرکز ارتباط با مشتریان : 85333-021

     

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بیمه ملت می باشد.

آمار

Please publish modules in offcanvas position.