مراسم آغاز همکاری مشترک میان بیمه ملت و فروشگاه زنجیره ای شهروند با هدف افزایش قدرت خرید و سطح رفاه شهروندان، روز چهارشنبه 10 بهمن با حضور مدیران عامل، جمعی از مسئولان و مدیران ارشد برگزار شد.

در ابتدای مراسم، مسعود سریع القلم مدیرعامل شهروند، با اشاره به برنامه های پیش بینی شده در این قرارداد تعامل با شرکت بیمه ملت را فرصتی مغنتم دانست و یادآور شد: تاکنون تلاش های زیادی برای اجرایی کردن خرید اعتباری در شهروند صورت گرفته اما هیچ یک به نتیجه نرسید، خوشبختانه با پیگیری و تلاش طرفین، خرید اعتباری از طریق بیمه ملت به ثمر رسید و مرحله آزمایشی را با موفقیت پشت سر گذاشت.
بر اساس این همکاری امکان خرید اقساطی از سبد متنوع کالایی شهروند با بیش از 60 هزار قلم کالا با کیفیت و قیمت مناسب در 3 قسط، بدون افزایش نرخ و بهره برای دارندگان کارت اعتباری بیمه ملت فراهم شده است.


علی صلاحی نژاد مدیرعامل بیمه ملت نیز در ادامه این مراسم ضمن برشمردن ویژگی ها و خدمات کارت اعتباری بیمه ملت تصریح کرد: در شرایط کنونی اقتصادی، مردم بیش از گذشته به خرید اعتباری روی آورده اند و شرکت بیمه ملت از جمله شرکت های پیشرو صنعت بیمه است که تلاش خود را بر تمایز در ارائه خدمات بنا نهاده و کارت اعتباری نیز محصول منحصر بفرد این شرکت می باشد که دارای پشتوانه فنی و مالی بسیار قوی بوده و امکان خرید انواع بیمه نامه با تخفیفات ویژه نیز علاوه بر سایر خرید ها از طریق این کارت فراهم گردیده است.


صلاحی نژاد افزود:  تاکنون با تلاش های دو شرکت بسترهای لازم برای خدمات دهی به دارندگان کارت اعتباری بیمه ملت در فروشگاه های شهروند بیهقی، پونک و ایران زمین فراهم شده و به زودی فروشگاه شهرری آماده بهره برداری می باشد و امیدوار هستیم از این طریق بتوانیم نقش موثری در کمک به سطح معیشت خانوارها برداریم.

در بخش پایانی مراسم، با حضور میهمانان، علی صلاحی نژاد مدیرعامل بیمه ملت به صورت نمادین با خرید بخشی از مایحتاج و اقلام مورد نیاز موسسه خیریه بچه های آسمان از فروشگاه شهروند بیهقی، هزینه مربوطه را توسط کارت اعتباری بیمه ملت با موفقیت پرداخت نمود.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

ارسال نظر به عنوان میهمان
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

برخی از سازمانهای طرف قرارداد

   
 
 

تهران - خیابان انقلاب - چهارراه کالج - نبش کوچه سعیدی - پلاک  697 - کدپستی : 1599618815

مرکز ارتباط با مشتریان : 85333-021

     

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بیمه ملت می باشد.

آمار

Please publish modules in offcanvas position.